Int.martini dogshow Groningen

Datum: 
zondag, 5 maart, 2017
Keurmeester: 
Dhr. Hans v.d. Berg (NL)

uitslagen_group

Reuen
Jongste Puppyklas reuen: 
Billy The Kid Van Spokendam, eig. E.H. Luders-Fockema Andreae Abs
Jeugdklas reuen: 
Hjörvi Sybren Of Firien Wood, eig L. Maissan & D. Maissan-Blauw 1U/JCAC/RCAC Beste jeugdhond
Velvet Hunters Moonlight Serenade, eig L.J.J. Doeve 2U
Whizzbang’s Smoke Without Fire, eig L.J.H.M. Galdermans & M. Grundel 3U
Flat Fellows Be Brave And Proud, eig M. Wekking & M. Bladder 4U
Bowie, eig M. Veen & S. Brand ZG
Bandhu, eig P.K. Sijpkes G
Flatout Kansas City Strip, eig S. Winter ZG
Tussenklas reuen: 
Hermiroz Galway Piper, eig L.J.H.M. Galdermans 1U/CAC/CACIB/BOB
Quinian Uit De Zwarte Polder, eig S. Brand 2U/RCACIB
Twitterpated My French Guy, eig M. Veen ZG
Openklas reuen: 
Swallowsflight Waterman Dusty. eig L.J.H.M. Galdermans 1U
Man In The Moon Van Spokendam, eig R.J. Luders & E.H. Fockema Andreae Abs
Gebruikshondenklas reuen: 
Grouse Steps Patridge Flight, eig E. Fege 1U
Kampioensklas reuen: 
Black Amandas Punch Line, eig D. Dührkop 1U
Teven
Puppyklas teven: 
Swallowsflight Icewind Cyclone, eig L.J.H.M. Galdermans 1 VB Beste Pup
Jeugdklas teven: 
Swallowsflight Celtic Rose Jente, eig L.J.H.M. Galdermans 1U/JCAC/RCAC
Velvet Hunters You Are My Sunshine, eig L.J.J. Doeve 2U
Flat Castle’s Just a Perfect Day, eig S. Winter & R. Versteeg 3ZG
Flat Fellows Don’t Stop Me Now, eug L. Udo 4 ZG
Benthe, eig M.M.F. Berkhout G
Bijoux, eig A. Tilma & C.W. Theunis G
Swallowsflight Dalwhinnie Dusty, eig L.J.H.M. Galdermans ZG
Ciarda Uit De Zwarte Polder, eig M. van Straaten ZG
Openklas teven: 
Enchanting Rose Of Magic Trust, eig F. van Middelaar-Froma en J.W. van Middelaar 1U/CACIB
Velvet Hunters Lovely Day, eig L.J.J. Doeve 2ZG
A Night To Remember V. Spokendam, eig R. Albronda & D.H. Albronda-Sijtsma 3ZG
Flat Beauty Hazel, eig J. den Hartog 4ZG
Veteranenklas teven: 
Quail’s Robin’s Rhona, eig D.A.F. Duinkerken-Jense & F. Duinkerken 1U/VCAC/CAC/BOS